درباره آکادمی هپی نو

رسالت آکادمی هپی نو کمک به کسانی هست که می خواهند در دنیای مجازی و واقعی در زمینه های گرافیک، طراحی سایت و کسب‌وکار اینترنتی فعالیت داشته باشند.

About us

آکادمی هپی نو را بیشتر بشناسید!

آکادمی هپی نو در آبان ماه سال 1399 راه اندازی شده و تا کنون ده ها پروژه موفق در زمینه طراحی وب سایت و گرافیک داشته است، اما هدف اصلی ما آموزش دادن و اشتراک گذاری دانش است از این رو بعد از گذشت یک سال آکادمی هپی نو تمام وقت خود را برای ارائه آموزش های باکیفیت در زمینه های: طراحی سایت، فتوشاپ، کسب‌وکار اینترنتی قرار داده است.

Asset

ما عاشق هستیم

کسی که عاشق کار خودش باشه، درد و رنج و سختی کار براش معنا و مفهومی نداره و با انجام آن نهایت لذت رو تجربه می کنه.

تفاوتی نداره، سختی کار چقدر باشه ما عاشق طراحی سایت و گرافیک هستیم.

همیشه سعی بر آن بوده که بالاترین کیفیت را در سطح آموزش ارائه دهیم.

“گر در طلب گوهر کانی کانی ، هرچیز که در جستن آنی آنی”

درباره حسین شمس الدینی

سلام و احترام خدمت بسیار مفتخر هستم که در چند خط توضیحاتی را در رابطه با خودم ارائه دهم.

حسین شمس الدینی هستم مدرس دوره های وردپرس و طراحی سایت، تمام تلاش من همیشه این بوده که هر آنچه در حوزه کاری من هست یاد بگیریم و یاد بدم چند سالی هست در حوزه طراحی سایت و سئو کار میکنم و خدا رو شکر میکنم که امکان ارائه خدمت به مردم عزیز کشورم را در این زمینه در اختیار من قرار داده است 

من آزمون خطا هایی بسیار زیادی انجام دادم تا علم و تجربه ی این کار رو بدست بیارم و این علم رو قصد دارم در سایت هپی نو به صورت کامل با دوره های آموزشی رایگان و دوره های تخصصی خدمت شما عزیزان ارائه بدم.

مهارت های من

زبان علامتگذاری html و css 95%
بهینه سازی وب سایت برای موتور جستجو 90%
طراحی وب سایت با وردپرس 95%
7 min 1
1 1

حسین شمس الدینی

طراح وب سایت و سئو

6 min 1
2

احمد رضا اشرافی

طراح گرافیک

درباره احمدرضا اشرافی

سلام رفیق عزیزم ایشالا که حال دلت فوق العاده باشه. من احمدرضا اشرافی هستم ، گرافیست و مدرس فتوشاپ.

در طی این چند سال پروژه های خیلی زیادی زدم و توی این راه به چالش های زیادی برخوردم . اما علاقه همیشگی من آموزش دادن و تدریس در زمینه تخصصم بوده تا بتونم به بقیه افراد در این راه کمک کنم . به همین دلیل با دوست عزیزم آقای حسین شمس الدینی پلتفرم و سایتی رو تاسیس کردیم که بتونیم به همه توی زمینه مهارتی خودمون ( فتوشاپ و طراحی سایت ) کمک کنیم.

من توی این زمینه به مدت چندین سال تجربه کسب کردم و آموزش دیدم ، حالا توی این سایت قصد دارم حاصل تماتم تجربیات و پستی بلندیاتی که طی این چند سال بدست آووردم رو در اختیارتون قرار بدم .

مهارت های من

فتوشاپ 95%
ایلاستریتور 80%
پریمیر 75%
0
دانشحو موفق
0
سایت راه اندازی شده
0
مشاوره تخصصی
0
سال سابقه کار

بیشتر بدانیم!

سال ها موفقیت در آموزش اتفاقی نیست، آکادمی هپی نو علاوه بر مقالات رایگان دوره های آموزشی بسیار زیادی دارد که به صورت رایگان ارائه شده، همچنین در پیج اینستاگرام حسین شمس الدینی و پیج اینستاگرام احمد اشرافی می توانید آموزش های بیشتری را به صورت ویدیو مشاهده کنید. رسالت ما ارائه آموزش های باکیفیت و کاربردی است

بیش از 50 مقاله

بیش از 200 ویدیو آموزشی

بیش از 5 دوره آموزشی جامع

بیش از 10 پادکست آموزشی